از سازه های اسکان ضروری در چه مواقعی استفاده میشود؟

اسکان ضروری

یکی از موارد بسیار مهم و کلیدی پس از رخ دادن بلاهای طبیعی نظیر سیل و زلزله ایجاد اسکان ضروری بصورت موقت و دائمی یا به اصطلاح ساختمان پیش ساخته برای سر و سامان دادن به مردم آسیب دیده و ایجاد یک حاشیه امن برای ادامه زندگی این عزیزان است. هنگام بروز حوادث طبیعی یا ناشی از فعالیت‌ های مخرب انسانی در نواحی مسکونی ممکن است قسمتی از محل زندگی مورد آسیب و تخریب کامل قرار گیرد که در این شرایط بهترین گزینه انتقال افراد به همراه لوازم ضروری آنها به مناطق دورتر از محل آسیب دیده و اسکان موقت آنها تا ایجاد شرایط پایدار و ترمیم خرابی های مناطق مسکونی است.

در این شرایط اضطراری استفاده از ساختمان پیش ساخته با پوشش ساندویچ پانل که از مهمترین عامل برای کاهش خسارات و بیماری های انسانی ایجاد یک محیط کاملا تمیز و مسقف برای جلوگیری از ورود آلودگی های محیطی و خزندگان سمی است تا از بیماری افراد و افزایش تعداد کشتگان این مورد از حادثه ها جلوگیری و مدیریت شوند.

اسکان ضروری
اسکان ضروری

معمولا برای اسکان موقت(3 الی 7 روزه) از چادرهای هلال احمر استفاده می‌ شود، اما اگر خسارات به مناطق مسکونی زیاد باشد و یا همچنان شرایط زندگی در آن وجود نداشته باشد نیاز است تا با انتقال کانکس و ساختمانهای پیش ساخته محیطی بهتر برای زندگی و آسیب دیدگان ایجاد نمود تا از شیوع بیماری جلوگیری شود و هم مواد غذایی فاسد و خراب نشوند.

گروه مهندسی کارن سازه با بهره گیری از مجرب ترین مهندسین کشور و همچنین سابقه ی طولانی مدت و درخشان اماده امداد رسانی به هم میهنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *