مزایا و کاربرد های درمانگاه پیش ساخته چیست ؟

 کاربرد درمانگاه پیش ساخته

یکی از معضلات بهداشتی کشور  کمبود بیمارستان‌ها و مراکز فوریت های پزشکی برای رسیدگی و درمان بیماران مراجعه کننده در مناطق محروم و صعب العبور می باشد. هم وطنانی که در این مناطق زندگی می‌ کنند با مشکلات بهداشتی متعددی مواجه هستند و از طرفی به دلیل هزینه بالای مصالح، مدت زمان زیاد ساخت درمانگاه و بیمارستان بسیاری از کارفرمایان ساختمان پیش ساخته یا اصطلاحا مراکز پزشکی و درمانگاه های پیش ساخته را جهت خدمت رسانی بیشتر به هم میهنان عزیز مورد استفاده قرار می دهند.

درمانگاه پیش ساخته
درمانگاه پیش ساخته

مزایای درمانگاه پیش ساخته

قطعات اصلی درمانگاه پیش ساخته از قبل تحت شرایط مطلوب و نظارت دقیق ساخته می‌شوند و در محل پروژه نصب و مونتاژ می گردند. نوع پوشش آن نیز طبق نظر و سلیقه مشتری ساخته میشود و ساندویچ پانل یکی از پوشش های پرطرفدار و پر کاربرد میباشد.درمانگاه های پیش ساخته دارای استحکام فوق العاده در مقابل زلزله به دلیل وزن سبک و تا سالیان سال کیفیت اولیه خود را حفظ می کنند.

درمانگاه های کارن سازه را می توان با امکانات و تجهیزات اختصاصی و تا سه طبقه احداث نمود از مهمترین امکانات این ساختمان های پیش ساخته می توان به بخش پذیرش ، اتاق معاینه ، اتاق مامایی ، اتاق نوار قلب ، اتاق سی سی یو و آی سی یو ، اتاقسونوگرافی و رادیولوژی ، اتاق cpr ، اتاق تزریقات مردانه و زنانه و همچنین اتاق بستری اشاره نمود.

مراکز پزشکی ویژه مناطق محروم
مراکز پزشکی ویژه مناطق محروم
هزینه ساخت درمانگاه پیش ساخته چقدر است؟

هزینه ساخت در مانگاه پیش ساخته به مواردی جنس ابعاد، جنس و ارسال در مناطق دور بستگی دارد. بعد از انتخاب این موارد به نقشه کشی و نصب ان که توسط مهندس انجام میشود نیز هزینه ای به دنبال دارد.

کاربرد درمانگاه پیش ساخته چیست؟

کاربرد درمانگاه پیش ساخته بیشتر در روستا ها و مناطق آسیب دیده دارد و به دلیل هزینه و زمان ساخت کم که دارد بیشتر استفاده میشود و سایر کاربرد درمانگاه پیش ساخته را در این متن بیشتر پرداخته ایم.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *