ساندویچ پانل لانه زنبوری

ساختار ساندویچ پانل لانه زنبوری

ساندویچ پانل لانه زنبوری honeycomb core sandwich panels یکی دیگر از انواع ساندویچ پانل می باشد و ساندویچ پنل لانه زنبوری همانطور که از اسم آن پیداست دقیقا به شکل لانه زنبور شش ضلعی و تو خالی می باشد. دلیل اینکه این اسم را به کاربرده است این است که لایه میانی پنل ساندویچی لانه زنبوری به شکل لانه زنبور ساخته شده است و دو طرف آن با لایه آلومینیوم پوشیده شده است. ساختار ساندویچ پانل لانه زنبوری به گونه ای است شاید ضعیف باشد اما با حجم بالا ساخته شده است بنابراین دارای مقاوت بالا می باشد.

خرید ساندویچ پانل کارن سازه

خرید ساندویچ پانل کارن سازه

قیمت ساندویچ پانل لانه زنبوری

قیمت ساندویچ پنل لانه زنبوری به حجم سفارشی و نوع مواد را با توجه به کارکرد آن برای ساخت این نوع پنل به کار می برند بستگی دارد. در ابتدا شاید نتوان به قیمت دقیق دسترسی پیدا کرد اما بعد از اینکه سفارشات لازم را به شرکت تولید کننده ارایه بدهیم مهندسین تولید ساندویچ پنل لانه زنبوری و طراح ساندویچ پنل لانه زنبوری به مدت زمان کوتا قیمت دقیق ساندویچ پنل لانه زنبوری را اعلان می کنند.

اما اگر با قیمت بالا روبرو شدید دچار نگرانی نشوید زیرا قیمت بالا به طور کامل نشان دهنده کیفیت بالا نمی باشد. اینکه چرا قیمت در برخی از شرکت ها بالا می باشد این است که شرکت های معتبر از مواد مرغوب و دستگاه های مدرن برای تولید یا ساخت ساندویچ پنل لانه زنبوری استفاده می کند.

شرکت های معتبر زیادی در سطح کشور موجود می باشد یکی از آن را که می توان با اطمنان بالا برای شما معرفی کنم شرکت کارن سازه می باشد که تجربه بالا در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل دارد از جمله آن ساندویچ پنل لانه زنبوری می باشد. مهندسین این شرکت تمام تلاش خود را برای تولید محصول با کیفیت بهتر می کنند زیرا رضایت مشتری برای آنها بسیار مهم می باشد و تلاش می کنند که مشتری در آینده نه چندان دور دچار خسارت غیر قابل جبران نشوند.

ساندویچ پانل لانه زنبوری

ساندویچ پانل لانه زنبوری

خرید ساندویچ پانل لانه زنبوری

خرید ساندویچ پنل لانه زنبوری که مهم ترین گام بعد از آنکه مشخص کنیم از چه نوع پانل برای سازه خود استفاده کنیم می باشد. پس باید برای خرید دقت بالای به عمل آوریم و سعی کنیم از مکان خرید را انجام دهیم که معتبر باشد و از شرکت ها ناشناخته و بی تجربه و فروشگاه های کوچک که نمی شناسیم خرید خود را انجام ندهیم. زیرا در مدت زمان کوتا دچار خسارت غیر قابل جبران می شویم.

پس برای انکه از این ضرر جلوگیری کنیم بهتر است قبل از خرید تحقیقات مربوط به شرکت های شناخته شده و دارای سابقه بالا را انجام دهیم سپس با کسب اطلاعات و شناخت شرکت مورد نظر خرید خود را انجام دهید شرکت های معتبر زیادی در سطح کشور موجود می باشد یکی از آن را که می توانم با اطمنان بالا به شما معرفی کنم شرکت کارن سازه می باشد.

شرکت کارن سازه یکی از شرکت های شناخته شده می باشد که سالهاست در این حوزه فعالیت می کند گرو صنعتی کارن سازه برای ساخت انواع ساندویچ پنل و از جمله ساخت پانل لانه زنبوری از مواد با کیفیت بالا و دستگاه های پیشرفته استفاده می کند تا محصول با کیفیت را به دست مشتریان برساند.

فروش ساندویچ پانل لانه زنبوری 

ساندویچ پانل لانه زنبوری  honeycomb core sandwich panels یکی از پر فروش ترین ساندویچ پانل می باشد که طرفدار زیادی را به خود اختصاص داده است. شرکت های زیادی می باشد که انواع ساندویچ پانل را تولید و به فروش می رساند. یکی از این شرکت ها شرکت کارن سازه می باشد که دارای اعتبار و تجربه بالا می باشد زیرا سالهاست در این زمینه فعالیت می کند.

مهندسین شرکت کارن سازه علاوه بر اینکه علم بالای در این زمینه دارد تجربه زیاد نیز در کنار آن افزوده شده به همین دلیل دقت در ساخت انواع ساندویچ پانل با کیفیت بالا را به انجام می رساند. پس گرو صنعتی کارن سازه ساخت ساندویچ پانل لانه زنبوری را با کیفیت بالا به انجام می رساند و در سراسر کشور فروش ساندویچ پنل لانه زنبوری را به انجام می رساند از جمله شهر های که شرکت کارن سازه پرفروش ترین ساندویچ پنل لانه زنبوری را به انجام رسانده است موارد است که در زیر به آن اشاره می کنیم.

 • فروش ساندویچ پنل لانه زنبوری در تهران 
 • فروش ساندویچ پنل لانه زنبوری در کرج 
 • فروش ساندویچ پانل لانه زنبوری در استان فارس 
 • فروش ساندویچ پنل لانه زنبوری در استان خوزستان 
 • فروش ساندویچ پانل لانه زنبوری در آذربایجان شرقی 
 • فروش پنل ساندویچی لانه زنبوری در شهر اصفهان 
 • فروش ساندویچ پنل لانه زنبوری در خراسان رضوی 

ویژگی های ساندویچ پانل لانه زنبوری

زمانی که شرکت ها محصولاتی را تولید می کنند مسلما مزایایی دارد که دلیل برای تولید کنندگان می باشد همچنین داشتن مزایای محصولات سبب جذب افراد می شود. ساندویچ پانل لانه زنیوری نیز از این امر مستثنی نیست این نوع پنل در کیفیت بالا تولید می شود مشتریان با توجه به نیاز خود از آن استفاده می کنند. در ادامه به برخی از ویژگی های ساندویچ پنل لانه زنبوری مختصر اشاره می کنیم که برخی از دلیل جذب افراد به این نوع پانل می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 • ساختار که برای ساندویچ پانل لانه زنبوری به کار بده است وزن آن را به طور غیر منتظره پاین آورده که سبب سهولت جابه جایی و سایر عملیات ساخت و ساز می شود.
 • ساختار پنل ساندویچی لانه زنبوری سبب مقاومت بالای آن در برابر ضربات شده است زیرا ضربه ای که به آن وارد می شود با توجه به ساختار خود از شدت آن می کاهد.
 • ساندویچ پنل لانه زنبوری قابلیت بازیافت را نیز دارد به این دلیل که سازندگان در ساخت آن از مواد مرغوب استفاده کردند که قابلیت بازیافت را داشته باشد که این عمل سبب کاهش هزینه در ساخت و سازه می شود.

کاربرد ساندویچ پانل لانه زنبوری honeycomb core panels

ساندویچ پانل لانه زنبوری با توجه به ساختار آن که حالت ضربه گیری دارد در موارد مختلف به کار می رود و بستگی به مشتری دارد که چه نوع پانل را انتخاب کند و مورد استفاده قرار دهند. در ادامه به برخی از کاربرد ساندویچ پنل لانه زنبوری اشاره می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 • کاربرد ساندویچ پنل لانه زنبوری در صنایع خودرو سازی برای جلوگیری از ضربات شدید در تصادفات 
 • به کاربردن ساندویچ پنل لانه زنبوری در صنایع هوا فضا ها برای بال هوا پیما ها 
 • استفاده از ساندویچ پنل لانه زنبوری در صنعت حمل و نقل 
 • به کاربردن ساندویچ پانل لانه زنبوری در صنایع کشتی سازی 
قیمت ساندویچ پنل لانه زنبوری چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل لانه زنبوری بعد از آنکه سفارشات را مشتری بدهد شرکت ارابه می دهد زیرا به ابعاد و مواد که در ساخت آن به کار می رود بستگی دارد.

کاربرد ساندویچ پنل لانه زنبوری چیست؟

ساندویچ پنل لانه زنبوری به دلیل اینکه حالت محافظتی دارد در خودرو ها و هوا فضا ها به کار می رود که از شدت ضربه جلوگیری کند.

مزایای استفاده از ساندویچ پنل لانه زنبوری چیست؟

ساندویچ پانل لانه زنبوری سبک می باشد که سبب سهولت انجام عمل و انتقال می شود علاوه بر این مقاومت در برابر ضربه و رطوبت را نیز دارا مب باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *