کانکس ضد گلوله چیست و چه کاربردی دارد؟

آنچه باید در مورد کانکس ضد گلوله بدانید.

همانطور که میدانید ساختمان پیش ساخته و کانکس ها می توانند در تمامی محل ها و برای کاربرد های گوناگون مورد استفاده قرار گیرند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد کانکس ضد گلوله مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

عموما مکان هایی که از لحاظ امنیتی در درجه بالایی قرار دارند بنا به بنا به وجود خطرات احتمالی می بایست ضد گلوله بوده و در صورت تیر اندازی بتوانند مقاومت قابل قبولی از خود نشان دهند.

نفوذ ناپذیر بودن کانکس ضد گلوله در برابر گلوله ، ضمن ایجاد محیطی امن برای پرسنل موجود در محل می تواند تاثیر روانی بسیار مثبت برای تک تک افراد و در نتیجه بالا رفتن راندمان کاری آنها گردد. از جمله اماکنی که میبایست ضد گلوله باشند میتوان به کانکس های فرماندهی ارتش ، کانکس های نگهبانی ، سفارت خانه ها و کنسولگری ها ، محل استقرار و یا اسکان پلیس  و محل استقرار دانشمندان هسته ای و نوابغ علمی (جهت جلوگیری از حملات تروریستی ) اشاره نمود .

سیستم ساخت این کانکس ها همانند انواع دیگر ساختمان هاست و برای ساخت آن ها از استراکچر و ساندویچ پانل استفاده میشود .پانل به کار رفته در این کانکس از نوع ضد گلوله بوده و دد برابر تیر اندازی مقاوم است.

“به دلیل محرمانه بودن روش تولید و اجزا تشکیل دهنده به کار رفته برا این اماکن از ارائه جزئیات و بیشتر در مورد آن معذور میباشیم و اطلاعات بیشتر در جلسات حضوری خدمت کارفرمایان گرامی قرار خواهد گرفت.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *