احداث انبار کالا شرکت دامون سرویس در کرج

پروژه انبار کالا شرکت دامون سرویس در کرج

پروژه انبار کالا یکی دیگر از پروژه های می باشد که شرکت کارن سازه در کرج به انجام رسانده است. همه ما می دانیم که انبار یکی از بخش های مهم یک کارخانه یا شرکت می باشد به این دلیل که از مهمترین و در عین حال عمده ترین بخش مواد در انبار نگهداری می شود. انبار ها را همانطور که از کابرد آن گفتیم پس باید امن ترین فضا برای کالا باشد به طور مثال در انبار های که کالا های حساس استفاده می کنند شرایط انبار را باید به گونه ای فراهم کنند تا از فاسد شدن و در نهایت خسارت مالی جلوگیری کند.

انبار ها باید شرایط نگهداری مواد اولیه را داشته باشد از زمانی که کالا را خرید و در انبار قرار می دهند تا زمانی محصول در شرکت انتقال داده می شود. امروزه برای انبار ها بیشتر به دلیل مزیت که دارد از سوله استفاده می کنند. این روش یکی از روش های نوین و فوق العاده برای انبار کالا و محصولات می باشد. استفاده از سوله یکی از بهترین روش برای نگهداری کالا و سایر محصولات می باشد.

احداث انبار کالا شرکت دامون سرویس

احداث انبار کالا شرکت دامون سرویس

متراژ سوله معمولا از زیر 100 تا چندین هزار متر می باشد و مهندسان زبده با کیفیت بالا به ساخت آن می پردازند. تفاوت که در ساخت سوله نوین با ساخت سوله در زمان گذشته دارد این است که در عصر جدید سبک سازی سوله با سرعت بالا به انجام می رسد. مهمترین فاکتور در احداث انبار بزرگ صنعتی که به ابر سوله نیز معروف می باشد استفاده از فوق العاده ترین متریال پیش ساخته می باشد که قابل استفاده در مناطق مختلف با آب و هوای متفاوت می باشد.

شرکت کارن سازه توسط مهندسین ماهر خود همه نوع پروژه را در سراسر کشور با کیفیت بالا به انجام می رساند و بخشی از فعالیت اش انبار کالا شرکت دامون سروس در کرج می باشد. شرکت دامون سرویس انبار کالا را در کرج با مساحت 1000 متر مربع در سال 1399 تاسیس کرده است. در ادامه به اطلاعات پروژه  به صورت مختصر اشاره می کنیم.

انبار کالا شرکت دامون سرویس

انبار کالا شرکت دامون سرویس

خلاصه اطلاعات پروژه:

  • مساحت پروژه : 1000 متر مربع
  • محل احداث : کرج / ایران
  • کارفرما : شرکت دامون سرویس
  • سیستم ساخت : پوشش با ساندویچ پانل 
  • کاربری: انبار کالا
  • سال احداث پروژه : 1399

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *