پروژه تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان

احداث تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان توسط کارن سازه

تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان از سری پروژه های اجرا شده توسط کارن سازه در شهرستان شادگان به سفارش شرکت ژرف کار جم می باشد. این پروژه در زمینی به مساحت 900 متر مربع در سال 1395 در شادگان که یکی از شهرستانهای استان خوزستان می باشد انجام گردید. شرکت ژرف کار جم که خود در زمینه تاسیسات و تجهیزات صنعت تصفیه آب و فاضل آب فعالیت دارند. شرکت ژرف کار جم در حوزه فعالیت خود از معتبر ترین شرکت ها می باشد. 

برای پوشش تجهیز کارگاه امروزه بیشتر افراد از ساختمان پیش ساخته استفاده می کنند اما دلیل این امر این است که در اجرای پروژه های عمرانی بر حسب کوچک بودن  و بزرگ بودن کار در کنار محل پروژه  کارگاهی احداث می کنند که برای محل نگهداری ماشین آلات ،مصالح ،تجهیزات و محل زندگی کارکنان به کار می رود. اما بعد از انجام پروژه ها کارگاه ها برچیده می شود به همین دلیل مهندسین ومشاور  ساخت و ساز قبل از انجام مناقضه هزینه ای را به عنوان تجهیز و برچیده شدن کالا را در فهرست قرار می دهند شرکت های پیمانکار با استفاد از اجرای ساختمان پیش ساخته در تجهیز کارگاه هزینه پروزه ها را به طور چشم گیری کاهش می دهند به این دلیل که ساختمان های پیش ساخته قابلیت دمونتاژ را دارد به گونه ای که همه اجزا سازه با پیچ و مهره قابل اجرا می باشد حتی می توان بعد از اجرای پروزه آن را باز کرد همچنین برای پروژه های بعدی از آن استفاده کرد  در برخی مواقع حتی کارفرما بعد از  انجام تمام مراحل ساخت و ساز خرید پروژه را از پیمانکار انجام می دهد که در این صورت مبلغ قابل توجه به پیمانکار باز گردانده می شود.

ساخت بنای برای تجهیز کار با استراکچر سبک و با پوشش ساندویچ پانل نشان از اهمیت تجهیز کارگاه را دارد، چرا که انتخاب و استفاده از این محصولات که خود از بهترین گونه ی مصالح برای ساخت و ساز می باشد نشان از اهمیت موضوع داشته است.

احداث تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان

احداث تجهیز کاگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان

خلاصه اطلاعات پروژه:

  • مساحت پروژه: 900 متر مربع
  • محل احداث: شادگان، ایران
  • کارفرما : شرکت ژرف کار جم
  • سیستم ساخت : استراکچر سبک با پوشش ساندویچ پانل
  • کاربری : تجهیز کارگاه
  • سال احداث پروژه : 1395
تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان
تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان
پروزه تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان
پروزه تجهیز کارگاه شرکت ژرف کار جم در شادگان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *