پوشش سوله اصفهان

Rate this post

اجرای پوشش سوله اصفهان با کارن سازه

پوشش سوله اصفهان: یکی از شهر های صنعتی ایران که دارای کارخانه ها و دامداری های بسیاری می باشد شهر اصفهان است. در این شهر سوله های بسیاری با استفاده از انواع عایق بندی از جمله ساندویچ پانل وجود دارد که به جهت نیاز های متفاوت چون دامداری، مرغداری، پرورش قارچ و… استفاده می شود. برای ساخت سوله از متریال های گوناگونی استفاده می شود که پس از نصب سازه نوبت به پوشش دهی سوله می رسد.

خرید ساندویچ پانل کارن سازه
خرید ساندویچ پانل کارن سازه

پوشش سوله اصفهان از مراحل اصلی کار ساخت سوله محسوب می شود که به دو بخش پوشش سقف سوله و پوشش بدنه سوله تقسیم می شود. همچنین پوشش بدنه سوله نیز خود دارای دو بخش مجزا می باشد که شامل پوشش داخلی بدنه و پوشش خارجی بدنه است.

از آن جهت که در اصفهان سوله های متعددی ساخته می شود در نتیجه پوشش آن نیز اهمیت ویژه ای داشته و نیاز به تجهیزات و مواد با کیفیت همراه با فردی متخصص برای نصب پوشش ها دارد. شرکت های متعددی هستند که اقدام به فروش و نصب پوشش سوله در اصفهان کرده اند که یکی از معتبر ترین این شرکت ها گروه صنعتی کارن سازه می باشد.

این شرکت دارای یک تیم از مهندسان متخصصی می باشد که علاوه بر ساخت سوله اقدام به پوشش سوله اصفهان کرده و سازه ای با کیفیت بالا و امنیت بسیار ارائه می دهند. کارن سازه همچنین پیشتاز در تولید و عرضه انواع پوشش های سوله چون ساندویچ پانل با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت می باشد.

شرایط اجرای پوشش سوله در اصفهان

عوامل بسیاری هستند که در اجرای پوشش سوله اصفهان تاثیر گذار هستند که شامل موراد زیر می باشند:

 • پوشش سقف سوله و بدنه سوله باید به جهت سبک سازی سازه از وزن کمی برخوردار باشند.
 • شرابط آب هوایی
 • شرایط جغرافیایی منطقه
 • نوع سوله
 • نوع پوشش دهی سوله
 • و…

پوشش سقف سوله اصفهان به جهت آن که بخش اعظم و مهمی از پوشش دهی سوله را در بر می گیرد تاثیر به سزایی در وزن سازه پیش ساخته دارد. در نتیجه باید طراحی آن به صورت اصولی و پوشش دهی آن با دقت انجام شود.

شرایط اجرای پوشش سوله در اصفهان
شرایط اجرای پوشش سوله در اصفهان

انواع پوشش سوله اصفهان

 • ورق گالوانیزه، ورق آلوزینک، ورق آلومینیوم  همراه با عایق پشم شیشه
 • ساندویچ پانل های سقفی و دیواری از نوع پلی یورتان با ضخامت های ۴، ۵،۶، ۸ و ۱۰
 • آجر و سیمان برای دیوار های سوله و ورق سقفی برای پوشش سقف

پوشش بدنه سوله در اصفهان با ساندویچ پانل

برای پوشش بدنه سوله در اصفهان بهترین متریال ساندویچ پانل دیواری می باشد. پانل دیواری از فوم های عایق چون پلی استایرن، پلی یورتان و پشم سنگ ساخته شده است که مقاومت بالای این فوم ها در برابر عواملی مانند آتش سوزی بسیار بالا می باشد.

از پانل دیوری برای پوشش دهی سوله هایی از قبیل کارگاه ها، مرغداری ها، پرورش قارچ و… استفاده می شود. اما مهم ترین نکته ای که در نصب پوشش بدنه سوله توسط پانل دیواری حائز اهمیت است اندازه پانل می باشد که باید متناسب با اندازه ی ورقه های سازه باشد. همچنین پانلی که برای پوشش دهی سوله در اصفهان مد نظر قرار می گیرد باید پانل دیواری دو رو باشد تا علاوه بر نمای داخلی نمای بیرونی را نیز عایق بندی کرده و به نوعی دیوار کشی کند.

پوشش سقف سوله در اصفهان با ساندویچ پانل

پوشش سقف سوله با استفاده از ساندویچ پانل سقفی از بهترین روش های پوشش دهی سوله می باشد که برای سقف های شیبدار کارخانجات، انبارها و… طراحی و ساخته می شوند. ساحتار بیرونی این پانل های می تواند متشکل از انواع متریال های گوناگون چون ورق گالوانیزه، آلومینیوم، ذوزنقه، پلی کربنات و… با رنگ بندی های متنوع می باشد. همچنین برای هسته ی درونی این پانل ها از فوم عایق پلی استایرن، پلی یورتان، پشم سنگ و پشم شیشه می باشد که باعث افزایش مقاومت آن در برابر عوامل خطر ساز مانند آتش سوزی می شود.

قیمت پوشش سوله اصفهان

قیمت پوشش سوله اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ذیل به آن ها اشاره کرده ایم:

 • ابعاد سوله
 • نوع پوشش سوله که از جنس ورق باشد یا پانل
 • نوع عایق سوله که می تواند شامل فوم پلی استایرن، لی یورتان،پشم سنگ و.. باشد.
 • نوع و تعداد اتصالات نگهدارنده
 • میزان تخصص و مهارت نصاب

هر کدام از این عوامل به خودی خود عامل تاثیر گذار بر قیمت پوشش سوله اصفهان می باشند. شرکت کارن سازه پیشتاز در عرصه ساخت و ساز انواع سوله و پوشش دهی آن ها با استفاده از بهترین متریال ها و پانل در اصفهان می باشد که با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت پوشش سوله اصفهان و نوع اجرای پوشش سوله در اصفهان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت خرید پوشش سوله در اصفهان چقدر است؟

قیمت خرید پوشش سوله در هر شهر مسلما یکی است که به ابعاد و اندازه و های مختلف سفارش داده میشود بستگی دارد چیزیکه قیمت را تغیر میدهد ارسال در مکان مختلف صورت میگیرد در اصفهان به دلیل نمایندگی های که وجود دارد قیمت خرید در اصفهان با صرفه ت راست

هزینه اجرای پوشش سوله در اصفهان

هزینه اجرا گام بعد از انجام خرید میباشد که توسط مهندسین مجرب شرکت کارن سازه انجام میشود باید پرداخت شود و اما به دلیل اینکه نمایندگی موجود در اصفهان در دسترس مشتریان قرار دارد و نزدیک میباشد زیاد هزینه بر نمیباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *