ساندویچ پانل در مازندران

5/5 - (1 امتیاز)

بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل در مازندران

ساندویچ پانل در مازندران: با پیشرفت روز به روز بشر در زمینه های مختلف علم و تکنولوژی و صنعت و به طبع آن پیشرفت در زمینه ساخت و ساز بسیاری از کارگروه ها در صدد ساخت و تولید عایق های رطوبتی و حرارتی با استفاده از جدیدترین متریال ها برای بهبود و تسریع در ساخت و ساز و نیز جلوگیری از اتلاف انرژی بر آمده اند. چراکه امروزه نیاز بشر برای بهینه سازی متریال ها از نظر سبکی، سرعت نصب و مقاومت و همچنین عایق بودن محصول بسیار مشهود می باشد.

مهمترین و پرکاربرد ترین این محصولات نوین ساندویچ پانل می باشد. ساندویچ پانل به محصولی گفته میشود که یک لایه عایق از جنس پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه در میان دو ورق فلزی نظیر آلمینیوم، آلوزینک و یا گالوانیزه احاطه شده و به عبارت دیگر ساندویچ شده است. کاربرد ساندویچ پانل ها به دلایل مزایایی زیادی که دارد برای پوشش ساختمان پیش ساخته و دیگر سازه های سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پانل ها به طور کلی به دو دسته ی ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانلی دیواری تقسیم میشوند.

خرید ساندویچ پانل کارن سازه
خرید ساندویچ پانل کارن سازه

قیمت ساندویچ پانل در مازندران

عوامل متعددی بر روی قیمت ساندویچ پانل در مازندران تاثیر گذار است که از جمله آنها می توان به جنس فوم ساندویچ پانل اشاره کرد که می تواند از جنس پلی یورتان باشد یا پلی استایرن و یا پشم شیشه یا پشم سنگ باشد که قیمت هر کدام با دیگری متفاوت است.. همچنین جنس ورق فولادی که میتواند گالوانیزه باشد یا آلوزینک و یا آلبمینیوم بر روی قیمت تمام شده ساندویچ پانل تاثیر گذار است.

مورد بعدی متراژ سازه است. که هرچه سازه بزرگتر باشد، متراژ بیشتری ساندویچ پانل برای آن سازه استفاده میشود در نتیجه قیمت تمام شده افزایش می یابد.

مورد بعدی ضخامت ورق ها می باشد که با افزایش ضخامت ورق ها به طبع آن قیمت ساندویچ پانل افزایش می یابد. ضخامت عایق ها نیز بر روی قیمت تمام شده سازه تاثیر مستقیم دارد که با افزایش ضخامت عایق قیمت ساندویچ پانل افزایش می یابد.

اما از آنجایی که اکثر مواد اولیه ساندویچ پانل ها وارداتی می باشد، قیمت ارز نیز بر روی قیمت تمام شده ساندویچ پانل تاثیر گذار است.

ساندویچ پانل در مازندران
ساندویچ پانل در مازندران

ساندویچ پانل در مازندران برای سقف

همانطور که میدانید ساندویچ پانل سقفی برای پوشش سقف استفاده میشود. و در برابر انواع ساندویچ پانل های دیواری مقاومت بیشتری دارند.

به دلیل بارش های مکرر و مداوم در استان مازندران سقفی که با ساندویچ پانل در مازندران برای سازه استفاده می شود باید در برابر نفوذ رطوبت و آب باران و برف به درون سازه مقاوم باشد و از نشت رطوبت به درون سازه جلوگیری کند.

به دلیل درگیر بودن مداوم سقف سازه با بارش ها ی فصلی و سایر عوامل محیطی ساندویچ پانل در مازندران برای سقفی از نظر ظاهری به صورت سه گام و پنج گام دسته بندی می شوند. از طرف دیگر ساندویچ پانل های سقفی در برابر ساندویچ پانل های دیواری از گام بیشتر و بلند تری برخوردار است.

معمولاً به سقف های سازه های ساخته شده توسط ساندویچ پانل در مازندران شیب ملایمی می دهند تا موجب افزایش مقاومت پانل های سقفی در برابر بارش های مکرر باشند. با اتوجه به شیب ملایم سقف های ساندویچ پانلی آب ها به قسمت پایین شیب سقف هدایت میشوند و با استفاده از فلاشینگ آبرو موجب هدایت آب از مکانی مشخص به خارج سازه می گردد.

انواع ساندویچ پانل های سقفی در مازندران

انواع ساندویچ پانل در استان مازندران بنا به ویژگی های مختص به خود به کار گرفته می شوند. از جمله ساندویچ پانل های سقفی مورد استفاده در استان مازندران به موارد زیر می توان اشاره کردپ؛

ساندویچ پانل در مازندران از نوع سقفی معمولی
ساندویچ پانل در مازندران از نوع سقفی ضدحریق
ساندویچ پانل در مازندران از نوع یکرو ورق یکرو فویل
ساندویچ پانل در مازندران از نوع سقفی دورو ورق
ساندویچ پانل در مازندران از نوع سقفی یکرو ورق یکرو کاغذ
ساندویچ پانل در مازندران از نوع سقفی یکرو ورق یکرو نایلون

موارد کاربر ساندویچ پانل در مازندران

سقف انواع سوله
سقف ویلاهای مسکونی در مازندران
پوشش سقف انواع کانکس
پوشش سقف ساختمان های مسکونی و تجاری
سالن های ورزشی و استخرها

ساندویچ پانل در مازندران برای دیوار

ساندویچ پانل های دیواری نیز همانند ساندویچ پانل سقفی از یک لایه فوم از جنس پلی یورتان یا پلی استایرن و یا پشم سنگ که از دو طرف توسط دو لایه ورق فلزی نظیر گالوانیززه، آلوزونیک پوشیده شده است.

به عبارت دیگر ساندویچ پانل در مازندران برای دیوار، دیوارهای پیش ساخته ی با کیفیت بالا می باشند که پس از ساخت در کارخانه در محل نصب می گردند.

از ویژگی های بارز ساندویچ پانل های دیواری که باعث محبوبیت این نوع محصول برای ساخت و ساز در مازندران شده است می توان به ضد حرارت و ضد رطوبت بودن آن اشاره کرد. از آنجایی که استان مازندران دارای آب و هوای مرطوب می باشند، لذا این محصول برای استفاده در مازندران بسیار کاربردی است.

عمده تفاوت ساندویچ پانل سقفی و دیواری در پروفیل ورق رویی می باشد. ساندویچ پانل سقفی دارای گام هایی می باشد که موجب می شود که امکان تحمل بار اضافه را میدهد. اما در ساندویچ پانل های دیواری دو طرف عایق توسط ورق های پروفیل نما احاطه شده اند.

انواع ساندویچ پانل های دیواری

  • فویل آلومینیومی (پانل یک رو فویل)
  • PVC (پانل با ورق PVC)
  • روکش فلزی گالوانیزه
  • ورق فلزی آلوزینک
  • نایلون (پانل با نایلون ضخیم)
  • چوب های طرح دار ام دی اف

موارد کاربرد ساندویچ پانل دیواری

دیوار سوله های صنعتی

سوله های ورزشی

کانکس های پیش ساخته

ساختمان های ویلایی

سرد خانه ها

 

مزایای ساندویچ پانل

– عایق سرما، گرما، صوت، رطوبت
– مقاوم در برابر باد
– مقاوم در برابر زنگ زدگی
– مقاوم در برابر مواد شیمیایی
– مقاوم در برابر رانش و زلزله
– مقاوم در برابر حشرات موذی
– مقرون به صرفه
– تنوع رنگی
– قابل بازیافت
– حمل و نقل سریع و آسان
– سهولت در نصب و اجرای تاسیسات
– مناسب برای تمامی اقلیم ها
– قابل شستشو

نمایندگی ساندویچ پانل در مازندران

شرکت کارن سازه سازننده انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و دیگر محصولات و سازه های صنعتی و آزمایشگاهی و مسکونی در صدد است که خدمت رسانی برای کلیه نقاط کشور را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت ترین محصولات انجام دهد. لذا از کسانی که در شهر ها و شهرستان های استان مازندران مانند چالوس، آمل، بابل، بابلسر، قائم شهر، نکا، بهشهر و رامسر اقدام به عرضه محصولات ساندویچ پانل در مازندران می کنند تقاضا دارد که در صورت تمایل برای اخذ نمایندگی کارن سازه در شهر های ذکر شده، در صورتی که شرایط اخذ ننمایندگی را دارا می باشند، با پر کردن فرم اخذ نمایندگی که در سایت بارگذاری شده است اقدام کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *