ساندویچ پانل در بوشهر

Rate this post

استان بوشهر و ساندویچ پانل در بوشهر

ساندویچ پانل در بوشهر چه کاربردهایی دارد ؟

استان بوشهر به مرکزیت شهر بوشهر هفدهمین شهر بزرگ کشور می باشد.

این استان به دو بخش جلگه ی که به خلیج فارس منتهی شده و بخش دیگر که کوهستانی می باشد  و به رشته کوه زاگرس ختم شده،  تقسیم شده است.

آب و هوای این استان گرم و خشک بوده و در نواحی منتهی به خلیج فارس شرجی می باشد. به همین سبب پوشش گیاهی این استان به شدت ضعیف می باشد.

این استان سومین اقتصاد برتر کشور و در درآمد سرانه رتبه نخست را دارا می باشد.

اقتصاد استان بوشهر از طرق کشاورزی، دامداری، شیلات، تجارت و تا حدودی به صنعت، وابسته می باشد.

از طرفی تجارت که از موارد برتری اقتصاد این استان می باشد تا حدود بسیار زیادی به تجارت ما بین این استان با کشور های عربی همسایه وابسته می باشد.

استان بوشهر در زمینه :

۱- صادرات و واردات دریایی

۲- صنعت صیادی

۳- وجود ذخایر نفتی و گاز و همچنین کشاورزی و نخل داری و همچنین وجود نیروگاه هسته ای از اهمیت بالایی برخوردار است .

به گونه ای که از آن به عنوان پایتخت انرژی کشور یاد می شود.

بندرهای موجود در بوشهر کدامها هستند ؟

بنادر بوشهر، گناوه، دیلم، ریگ، دیر، کنگان، نخل تقی، عامری و بندر عسلویه از مهم ترین بنادر کشور و قطب اقتصاد و انرژی کشور می باشند.

همچنین وجود نیروگاه های اتمی بوشهر، نیروگاه گازی بوشهر، نیروگاه متمرکز پارس جنوبی، نیروگاه های گازی عسلویه، نیروگاه تولید برق کنگان و نیز نیروگاه خارک غیر مرتبط با نامیده شدن این استان به عنوان پایتخت انرژی کشور نمی باشد.

مطلوب است توجه داشته باشید که بسیاری از فعالیت های اقتصادی و صنعتی این استان نیاز به مکان هایی دارد که سریع الاجرا بوده و نیز قابل بازیافت باشد.

چرا که عمده فعالیت ها در این استان مهم اقتصادی کشور پروژه ای می باشد.

لذا سازه هایی همانند ساندویچ پانل در بوشهر که در کمترین زمان ممکن، اجرا می شوند و همچنین مزایایی مانند سبکی، ضد حریق و ضد زلزله بودن از ویژگی های ساندویچ پانل در بوشهر است، که بسیار کاربرد دارد.

لذا رقابت میان شرکت های ارائه دهنده ساخت سازه هایی نظیر ساندویچ پانل در بوشهر بسیار بالا می باشد.

نمایندگی ساندویچ پانل در بوشهر

شرکت کارن سازه با سالها تجربه در زمینه ساخت و اجرای سازه های ساندویچ پانلی، پروژه های موفقیت آمیزی در این استان اجرا نموده که ساخت ساندویچ پانل در بوشهر، در رزومه شرکت قابل ارائه می باشد.

از طرفی به دلیل نداشتن نمایندگی در این استان از شرکت هایی که در زمینه ساخت و اجرای پنل های ساندویچی فعالیت می کنند دعوت به عمل می فرماید .

در صورت داشتن شرایط لازم که در سایت کارن سازه آورده شده است، نسبت به اخذ نمایندگی شتاب کنند و به ما در پروژه های ساخت ساندویچ پانل در بوشهر یاری نمایند.

ساندویچ پانل در بوشهرکاربرد ساندویچ پانل در بوشهر

ساندویچ پانل در بوشهر برای ساخت انواع :

سرد خانه ها

صنایع برودتی

دفاتر کارگاهی و نگهبانی

درمانگاه های صحرایی

نمازخانه

سرویس بهداشتی

محیط های آموزشی

تعمیر گاه های سیار

ویلاهای یک یا دو طبقه

واحد های امدادی در زمان های بحرانی مانند بروز زلزله ( به جهت زلزله خیز بودن استان )

پوشش سوله انبارها، باشگاه های ورزشی

( به دلیل اعزام مهندسین ، کارگران و تکنسین ها همراه خانواده هایشان از سایر شهر ها به بنادر مهم اقتصادی صنعتی مانند عسلویه، نیازش به وضوح احساس می گردد )

سردخانه های گوشت و لبنیات

خانه ها و کاروان های سیار

استخر های سرپوشیده

کمپ های اسکان موقت

انبار و بارانداز بسیار مورد نیاز است و نبودش به وضوح احساس می گردد چرا که روز به روز به جمعیت مهاجر این استان افزوده می گردد.

مزایای ساندویچ پانل که سبب کاربرد فراوان ساندویچ پانل در بوشهر شده است چیست ؟

قیمت مناسب

وزن کم

در کنار کاهش هزینه های حاصل از صرف انرژی در ساندویچ پانل در بوشهر سبب شده است که این محصول جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی نظیر :

سیمان

ماسه

آجر

حتی بتن در این استان گردد.

عایق صدا، گرما، آتش، رطوبت، فشار از ویژگی های بارز ساندویچ پانل می باشد که در کنار عمر بالای آن سبب افزایش روز افزون کاربردساندویچ پانل در بوشهر شده است.

استفاده از ساندویچ پنل در ساخت سازه به طرز چشم گیری از هدر رفت انرژی خود داری می نماید که در دراز مدت موجب کاهش هزینه ها و صرفه اقتصادی این محصول می گردد.

از طرفی قیمت تمام شده مناسب در ساخت سازه با ساندویچ پنل در بوشهر در مقایسه با مصالح سنتی از دیگر ویژگی های مثبت این محصول می باشد.

خرید ساندویچ پنل در بوشهر

برای خرید ساندویچ پانل در استان بوشهر، همانند سایر شهرها و شهرستان ها، مراحل سفارش گیری انجام می گردد.

بدین نحو که ابتدا پس از بازدید از محل و عملیات نقشه برداری، کارشناسان شرکت کارن سازه، مناسب ترین متریال اعم از ورق های پوشش دهنده و عایق و فوم میانی را با توجه به بودجه و سلیقه شما مشتریان گرامی را پیشنهاد می دهند

این متریال های پیشنهادی با تجربه چندین ساله کارشناسان شرکت مناسب ترین متریال با اقلیم محل نصب ساندویچ پنل می باشد.

سپس در کمترین زمان تکنسین های شرکت کارن سازه برای مراحل اجرا و نصب به محل اجرای ساندویچ پنل مورد نیاز شما مشتریان گرامی اعزام می گردند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.